ORDEF’DEN BAŞKAN ANLAYAN A ZİYARET
30.01.2012

Ordu Dernekler Federasyonu (ORDEF) yöneticileri, 19-22 Nisan 2012 tarihleri arasında İstanbul Feshane’de düzenlenecek olan “Ordu Tanıtım Günleri” etkinliği münasebetiyle Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’ı makamında ziyaret etti.

ORDEF Genel Başkanı Sabri Çelebi ve yöneticilerden oluşan ORDEF heyeti Başkan Anlayan’ı, 19-22 Nisan 2012 tarihlerinde İstanbul Feshane’de yapılacak “Ordu Tanıtım Günleri” etkinliğine davet ederek destek istedi.
19-22 Nisan 2012 tarihleri arasında Feshane’de düzenlenecek “Ordu Tanıtım Günleri” etkinliğiyle ilgili Başkan Anlayan’a bilgi veren ORDEF Genel Başkanı Sabri Çelebi, geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen “Ordu Tanıtım Günleri” etkinliğini geleneksel hale getirmek istediklerini söyledi. Çelebi, “Feshane’de ilkini geçtiğimiz yıl yapmış olduğumuz ‘Ordu Günleri’ etkinliğimizi geleneksel hale getirmek için çalışma başlattık. Bu amaçla Ordu’ya gelerek ziyaretlerde bulunmaktayız. Geçen yılki etkinliğimizde tespit ettiğimiz bazı eksikliklerimiz vardı. O eksikliklerimizi de göz önüne alarak bu yıl daha güzel bir etkinlik yapmak için çalışmalarımıza başladık.” dedi.

Ordu’yu tanıtıcı fuarların ilimizin turizmde gelişmesi için çok önemli olduğunu ifade den Başkan Anlayan, “Ordu Tanıtım Günleri” etkinliğinin duyurusunun geniş kapsamlı bir şekilde yapılması gerektiğini söyledi. Başkan Anlayan sözlerini şöyle sürdürdü; “Yanlışım varsa düzeltin İstanbul’da yaşayan Orduluların sayısı bir hayli fazla. Fakat İstanbul kısmında duyuruda zayıf kalıyoruz, bu sene Ordef’den ciddi anlamda İstanbul için tanıtım çalışmaları bekliyoruz. Ayrıca geçen yıl ilk defa tertip edilen fuar bizler için çok iyi oldu, bu yılda Fatsa belediyesi olarak yine Feshane’de ki yerimizi alacağız. Bu arada ilçemizin tanıtımı açısından değişik fikirleri olan vatandaşlarımız varsa, bizlerle irtibata geçsinler onları da fuara götürüp, standımıza renk ve canlılık katalım istiyoruz. Ben Ordu ve ilçelerinin tanıtımı açısından büyük önem arz eden, bu fuara destek veren başta İçişleri Bakanımız Sayın İdris Naim Şahin bey olmak üzere tüm ORDEF yetkililerine çok teşekkür ediyor, çalışmalarında sonsuz başarılar diliyorum” dedi.

ORDEF Başkanı Sabri Çelebi, daha sonra Başkan Anlayan’a şık bir kalem seti hediye takdim etti.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.