OKUL ÖNCESİ EĞİTİM ŞENLİKLERİNE YOĞUN İLGİ
03.05.2012

Ülke genelinde gerçekleştirilen "Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri" kapsamında Fatsa’daki resmi ve bağımsız ana okulları tarafından Belediye Kültür Sarayında bir program düzenlendi. Okul öncesi eğitimin gelişmesi ve yaygınlaşmasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen etkinliğe Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Atilla Yiğit, Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş ve çok sayıda davetli katıldı.

İlçe halkı tarafından yoğun bir katılımın olduğu şenlik, Anasınıfı öğrencilerinin sunduğu gösterilerinin ardından sone erdi. Büyükleri aratmayan gösteriler velilerden de tam not alırken ödüle layık görülen öğrenciler hediyelerini Kaymakam Bekir Atmaca, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Atilla Yiğit’den aldılar.

“GÖSTERİLERİ BÜYÜLEDİ”
Programda Dumlupınar İlköğretim Okulu Ana sınıfı-Öğrenci Andı, Kız Meslek Lisesi Anaokulu-Pan Pan dansı, Atatürk İlköğretim Okulu Ana sınıfı-Waka Waka, Ali Rıza Demircan İlköğretim Ana sınıfı-Modern Dans, Fatsa Ana Okulu-Harmandalı, Ömer Hüseyin Çağtay Anaokulu-Burçak Tarlası, TOKİ İlköğretim Okulu-İsmail YK Döktür, Sakarya İlköğretim Okulu-Kafkas, Merkez İlköğretim Okulu Ana Sınıfı-Sana Kırmızı Çok Yakışıyor, Şehabettin Harput İlköğretim Okulu Ana sınıfı-Kostümlü sandalye dansı, Büyükata İlköğretim Okulu-Wals, Hatice Bahaettin Şenel İlköğretim Okulu Ana Sınıfı-Kelebek Rondu gösterilerini sundular.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.