ODÜ DEN ZİYARET
24.02.2010

Ordu Üniversitesinden Öğretim görevlileri Fatsa Belediyesini ziyarette bulundu.

Türkçe Kulübü Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Salih Okumuş ve Turizm ve Gezi Kulübü Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Mutlu Sönmez Çelebi, Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe`yi ziyaret ettiler.

Ordu Üniversitesinin yapmış olduğu bazı çalışmalar hakkında bilgiler veren öğretim görevlileri, Belediyemizle ortak çalışmalar yapmak istemekteyiz. Bunun birincisi Türkçemizin daha iyi kullanılması, Türkçeye sahip çıkılması ve iş yerlerinde yabancı isimlerden ziyade Türkçe isimler kullanılması konusunda Esnafların uyarılması gerektiği konusu. Diğeri de Ordu ilimizde ve özellikle Fatsa ilçemizde Turizmin gelişmesi ve Fatsa daki turistik yerlerin daha iyi tanıtılması için neler yapabiliriz konularında istişare yapmak dediler.

Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe yaptığı açıklamada, Ordu Üniversitemizin bu çalışmalarına tam destek veriyoruz. Belediye olarak bu iki konuda da üzerimize ne düşüyorsa seve seve yapacağız. Üniversitemiz ve Belediyemiz bundan sonrada bu tür konularda ortak çalışmalar içersinde olacaktır. Bu ziyaret bizleri oldukça memnun etti, gelen misafirlerimize ben bir kez daha teşekkür ediyor. Çalışmalarında başarılar diliyorum dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.