O BİR FANATİK
20.03.2009


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan seçim çalışmalarını sürdürürken gittiği Meşebükü Mahallesinde fanatik bir taraftarı ile karşılaştı. Adı Murat, Soyadı Bahadır, Murat tam bir Hüseyin Anlayan ve Futbol aşığı. Başkan Anlayan`ın yaptığı çalışmaları her gün titizlikle www.fatsa.bel.tr adresinden ve basından takip ediyor.

Meşebükü Mahallesine giden Başkan Anlayan, Fanatik bir hayranının olduğunu öğrenince Murat`ı ziyarete gitti. Anlayan`da Murat`ın sevgisini karşılıksız bırakmadı. Başkan Anlayan 52 numaralı ve ön kısmında Hüseyin Anlayan arka kısmında Murat Bahadır yazan Fatsa Spor formasını Murat`a hediye etti.

Murat`da bu jestten çok duygulandı ve Başkanım sizi çok seviyorum. Hizmetlerinizi yakından takip ediyorum. İnşallah yeniden Başkan olursunuz diyerek, Başkana başarılar diledi.

Başkan Anlayan Ev sahibi Harun Bahadır`a ve Murat`ın ablası Nurten Bahadıra ilginizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Meşebükü benim için ayrıca çok önemli bir Mahalle bende bu Mahallenin çocuğuyum yani içinizden biriyim diyerek teşekkür etti ve ayrıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.