NÜFUS SAYIMI FATSA MESELESİDİR!
13.04.2007


Fatsa belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN Nüfus sayımı konusun da çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Belediye Başkanı ANLAYAN Bu hafta sayım konusundaki son çalışmaları değerlendirmek üzere DYP, CHP, MHP Partilerini ziyaret etti. Sayım Belediye meselesi değil diyen başkan anlayan tüm siyasi partilerin bu konuda hassas davranmaları ve sayım konusuna sahip çıkmaları gerektiğini söyledi.

Her parti ziyaretinde yapılan çalışmaları tek tek anlatan Başkan ANLAYAN maalesef Fatsa`yı seviyorum diyenlerin yarısı fatsa ya ihanet ettiler ve sayımda başka ilçe, belde ve köylere kaçtılar dedi.

Fatsa`nın hakkını kimseye yedirmeyeceklerini belirten ANLAYAN her fırsatta tatlı dille vatandaşımızı uyardık ama zamanı gelince yaptırımlarımızı da sonuna kadar kullanacağız dedi. Fatsa Ordu nun en büyük ilçesi diye yıllarca övündük bu bir gerçek. Ama sayımı seçim zanneden birçok vatandaşımız başka yerlere kaçtılar. Bu Nüfus Sayımının kesinlikle Seçimle alakası yok. Vatandaş oyunu nerde kullanacaksa kullansın ama sayımda kimse FATSA ya ihanet etmesin dedi.

Başkanı misafir eden DYP İlçe Başkanı Süha TOPALOĞLU ve Yönetim kurulu,CHP İlçe Başkanı Yüksel PEKBÜÜYK ve Yönetim Kurulu, MHP İlçe Başkanı Şakir Cemal UYGUN ve Yönetim kurulu Başkan ANLAYAN`dan yapılan çalışmaları dinledikten sonra tam destek verdiler.

Başkanım Siyasi görüşü ne olursa olsun Sayım da Fatsa`dan kaçanlara gerekeni yap biz her zaman sana destek olacağız sözü verdiler.Başkan ANLAYAN da ziyaret davetlerini kabul eden tüm Parti başkanlarına teşekkür etti.

Sayım yakında askıya çıkıyor hep birlikte sayım listelerini kontrol edip yazılmayanları yine yazdırma şansımız var ya da başka yerlerde yazılanlar tekrar yaşadıkları şehre Fatsa ya dönmek isterlerse askı süresince Fatsa da yazılabilirler. Bu onlar için son fırsat olacaktır dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.