MUSTAFA KEMAL PAŞA SEMT PARKI START ALDI
21.10.2009Fatsa Belediyesi tarafından daha önce projesi hazırlanan ve duyurulan Mustafa Kemal Paşa Mahallesi semt parkı ve MUHRATEVİ Projesi bu hafta start aldı. Otogar karşısına yapılacak proje alanı toplam olarak 1600mt² yi kapsamakta.

Belediye personelleri tarafından yapılacak olan proje içersinde; Muhtarevi, Pergole, Çeşme, Çocuk oyun alanı, Fitnıs Spor aletleri, Duvar üstü oturma bankları, Piknik masaları, Kamelyalar, Aydınlatma ve bitkilendirme çalışmaları yapılacak.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Fatsa Belediyesi Peyzaj Mimarı Bağlan Özel Karaağaç yaptığı açıklamada, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Semt Parkı ve Muhtar Evi projemizin alt yapı çalışmalarına bu hafta başladık. Burayı başka firmalara ihale etmeden bizzat bizim Belediye personellerimiz yapacak. Belediye Başkanımız daha önce burası için bir proje hazırlatmıştı. Şimdi bizlere talimat vererek bu projemizin yapılacağını söyledi. Bizlerde hazırlıklarımızı yaptık. Alan çok geniş ve çok güzel Fatsa Otogarının karşısında olması ayrıca güzel çünkü bu projeyi ilçemize gelen misafirlerde görmüş olacak. Projemiz artık resmen başladı birkaç ay içersinde burayı hizmete sunacağız dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.