MUSTAFA HAMARAT ASFALT DÖKTÜ
25.06.2012

Asfalt ekibi gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor. Fatsa Belediyesi ilçenin her bir köşesini karış karış asfalt yapıyor. Haftanın 7 günü devam eden Asfalt çalışmaları hafta sonu Kızıllık sokakta devam etti.

Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ı ziyarete Ak parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat geldi.

Hamarat günlerden Pazar ve Başkanımız gördüğünüz gibi görev başında.Biz hizmet için yedi gün çalışıyoruz.İşte Başkanımızda bunun canlı şahidi dedi.

Vekil Hamarat,daha sonra Finişere binerek Kızıllık sokakta asfalt dökdü.

Asfalt çalışmaları Kurtuluş Mahallesinde aralıksız sürerken vatandaşlar ise durumdan oldukça hoşnut. Her fırsatta çalışmaları yerinde takip eden Başkan Anlayan; "Dur durak bilmeden çalışmalarınız Pazar günüde dahil olmak üzere devam ediyor. Bizler de tatil günü takibini yapıyoruz. Bizimle beraber vatandaşlarımızda takip içinde. Bize göstermiş oldukları ilgi ve alakaya da çok teşekkür ederim. Burası yıllardır belediyelik olduğu halde hizmetten mahrum kalmış yerler. Bir daha ki seçim dönemine kadar sizi bu çamur ve tozlu yollardan kurtaracağız diye söz vermiştik. Sözümüz gereği asfalt yapıyor ve bunun memnuniyetini yaşıyoruz. Çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu sene 150 bin metrekare demiştik. Takibini yapıyoruz ve 3'te 1'ini tamamladık.. Havalar gayet güzel gidiyor. Çok şükür teknik konuda da sıkıntı yaşamadık. Vatandaşlardan dua istiyoruz. İnşallah hava şartları el versin, işimizi aksatacak teknik arıza başımıza gelmesin. Her güzel günü değerlendiriyoruz" dedi.

Başkan Anlayan'dan sonra mikrofonlara vatandaşlar geçerken Başkan Anlayan'a teşekkür ettiler.

Yıllardır özlemle bu hizmeti beklediklerini belirten vatandaşlar; "Başkanımız bizi çok mutlu etti Allah ondan razı olsun" dediler.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.