MURAT UNLU MAMULLERİ AÇILDI
12.05.2009Murat Unlu Mamulleri Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hacı Hulusi Baba Camii karşısındaki yeni iş yerini hizmete soktu.

Üs katı yurt binası olarak faaliyet gösterecek olan iş yerinin açılış kurdelesini Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan AK Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen ve İlçe Emniyet Müdürü Tevfik Şahinel ile birlikte kesti. Fatsa Belediye Başkanı İş yeri sahibi Cemal Kaçak’a hizmetleri anısına bir plaket takdim etti.

Murat Unlu Mamülleri sahiplerinden Murat Kaçak 35 yıllık lezzet yolculuklarında 3 kuşaktır faaliyetlerine değişen koşullara rağmen değişmeyen kaliteyle hizmet verdiklerini belirterek, “Murat Unlu Mamülleri Fatsa’da tarihe tanıklık etmiştir. Yıllar içerisinde hep geliştik ama ilk günkü kimliğimizden hiç ödün vermedik. Murat Unlu Mamülleri’nde yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe, ailemizin büyüklerinden küçüklerine aktarılmıştır. Bazen sözcüklere bazen konuşmaya bile gerek kalmadan aktarılan bu tecrübe, bugün Murat Unlu Mamülleri’nin arkasındaki sağlam temeli oluşturuyor. Mutfağımız lezzet kalitesiyle 50 kişilik bir uzman ekipten oluşuyor” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.