MUHAVVİDE BAYIRMAN CADDEMİZDE SICAK ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI
05.09.2018

İlçemizin Dumlupınar mahallesinde Samsun – Ordu Karayoluna bağlantı noktasında önemli güzergahlardan biri olan Muhavvide Bayırman Caddesinde sıcak asfalt işi yapılmaya başlandı.

Muhavvide Bayırman Caddesinde yaklaşık bir ay önce asfalt çalışması başlamak üzereyken sel felaketi meydana gelmiş ve bu güzergahtaki çalışmalar büyük hasar görmüştü. Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Daire Başkanlığı ekipleri ve Ordu Su ve Kanalizasyon ekipleri meydana gelen hasarları onarıp alt yapı çalışmalarını yeniden yapmasının ardından sıcak asfalt çalışması başlatıldı. Muhavvide Bayırman caddesinde 540 metre uzunluğundaki yolda bugün itibari ile 200 metrelik sıcak asfalt serimi tamamlanmış olan yarın itibari bu çalışmanın biteceği ifade edildi.

“VATANDAŞLARIMIZIN MAĞDURİYETİNİ GİDERİYORUZ”

Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe Muhavvide Bayırman Caddesinde hem esnafların hem de mahalle sakinlerinin sel afeti nedeniyle bir mağduriyet yaşadıklarını belirterek, “Biz konunun hep takipçisi olduk. Öncesinde Ulaştırma Daire Başkanı Abdulkadir Hatipoğlu ve OSKİ yetkilileri ile birlikte bu yolun bir an önce tamamlanması için istişarede bulunmuştuk ve kısa sürede bu mağduriyetin giderileceğini söylemiştik. Dediğimiz gibi yarın buradaki sıcak asfalt çalışması tamamlanacak. Ben Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz ve ekibine ayrıca bu süreçte sabır gösteren esnaflarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.