MİLLETVEKİLLERİ ODA BAŞKANLARINI ZİYARET ETTİ
20.05.2013

Ak Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Ak Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Ak Parti eski Milletvekili Ayhan Yılmaz, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen ve Ak Parti İlçe teşkilatı üyeleri, program kapsamında Fatsa Ticaret Odası, Fatsa Ticaret Borsası ve Fatsa Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret ettiler.

İlk olarak Fatsa Ticaret Odası’nı ziyaret eden Milletvekillerini Fatsa Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş kapıda karşıladı. Ziyaretlerinden dolayı Milletvekillerine teşekkür eden Başkan Karataş; “Büyükşehirle ilgili gezerek halkımıza paylaşımlarda bulunuyorsunuz. Allah Yardımcınız olsun. Bizleri de ziyaret ettiğiniz için tekrar teşekkür ederim” dedi.

Oda seçimleriyle tekrar Başkan Olan Karataş’a hayırlı olsun diyen Milletvekilleri ise, başkan Karataş’a görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Ticaret odası sonrası Fatsa Ticaret Borsasını ziyaret eden Milletvekillerini, Fatsa Ticaret Borsası Başkanı Ali Feyzi ve yönetim kurulu üyeleri kapıda çiçekle karşıladılar. Yeni Başkan Ali Feyzi’ye görevinde başarılar dileyen Milletvekili İhsan Şener; “Çözüm süreci ve Büyükşehirle alakalı olarak Genel Merkezimizin görevlendirdiği Milletvekillerimiz ile birlikte bölgeleri ziyaret ederek halkımızın taleplerini isteklerini ve sıkıntılarını dileme üzere ziyaretlerimize devam ediyoruz. İnsanların bu süreçle ilgili tedirginlikleri oluyor biz hizmet ederken Türkiye’nin ihtiyaçlarını ön plana alarak hizmet etmeye çalışıyoruz. Sizleri de yeni seçimden çıktığınız için ziyaret ettik. Allah hayırlı etsin” dedi.

Başkan Ali Feyzi’ye görevinde hayırlar ve kolaylıklar dileyen Ak Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı; “Genel merkezimizin düzenlediği program kapsamında illerimizi geziyoruz. Bu bizler içinde çok güzel oldu her milletvekili bulunduğu İl dışında ki İlleri ziyaret ederek ufuklarını daha da açıyorlar. Ben sizleri Konya’da da görmek isterim. Allah Görevinizi hayırlı etsin” dedi.

Ticaret Borsası Başkanı Ali Feyzi, ziyaretlerinden ve temennilerinden dolayı Milletvekillerine teşekkür etti.

Son olarak Fatsa Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret eden Milletvekillerini, Fatsa Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Baş ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı. Fatsa Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi eski Başkanı Mesut Bıçakcı’nın da rahmetle anıldığı ziyarette konuşma yapan Milletvekili İhsan Şener; ”Bizim amacımız Milletimize hizmet etmek. Büyükşehir ve açılım sürecine karşı çıkanlar siyaseten karşı çıkıyorlar” dedi.

Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Baş ise ziyaretlerinden dolayı Milletvekillerine teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.