MİLLETVEKİLLERİ FATSA’DA BASINLA KAHVALTIDA BULUŞTU
22.05.2012

AK Parti Ordu Milletvekilleri Mustafa Hamarat ve İhsan Şener, Fatsa, Kumru ve Korgan ilçelerinde görev yapan yazılı ve görsel basın temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’nda gerçekleşen kahvaltıda Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen ve partililer hazır bulundu. Milletvekilleri Şener ve Hamarat kahvaltı sonrası basın mensupları ile yerel ve ulusal siyasi gündemi konuştular. AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, her fırsatta bölgeye gelmeyi prensip edindiklerini ifade ederek, “Bölgede değilsek muhakkak Ordulularla ilgili Ordu dışında bir programda olmuşuzdur. Milletimiz seçtiği insanı yanında görmek ister. Bu bakımdan her fırsatta bölgemize gelmek istiyoruz. Fatsa’mız farklı bir yer. Farkını her zaman hissettiriyor. Belediye Başkanımızın seçtiği kahvaltı malzemesi bile farklı olduğunun bir göstergesi. Bugün basın mensubu arkadaşlarımızla bir arada olmak istedik. Gelmişken çalışmaları da inceleme fırsatı bulduk” dedi.

AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Fatsa ve Ünye ilçelerinin Karadeniz’in en güzel ilçeleri olduğunu belirterek, “Buna bağlı olarak çok ciddi göçler alıyorlar. Yerel yönetimlerin çok güçlü olması gerektiği bir yerde Fatsa Belediyemiz de buna bağlı olarak çok ciddi çalışmalar yapıyor. Şehir hem doğusuyla hem de batısıyla gerçekten güzelleşiyor. Bolaman Irmağı’nda çok güzel bir ıslah çalışması devam ediyor. Aynı yere yapılan Spor Kompleksi de çok güzel olacak. Organize Sanayi Bölgemizin ikincisi için de müracaatlar yapıldı. Biz hem yerel yönetimler olarak hem de merkezi yönetimler olarak ilimize azami hizmet etmeye çalışıyoruz. Basın mensuplarımızda bu hizmetlerimizi kamuoyuna taşıyan arkadaşlarımız. Basınımız bizim aynamızdır” diye konuştu.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise ilçeyi ziyaretlerinden dolayı AK Parti Ordu Milletvekilleri İhsan Şener ve Mustafa Hamarat’a teşekkür etti.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.