MİLLETVEKİLİ ŞENER, BAŞKAN ANLAYAN İLE ESNAFLARIN BAYRAMLARINI KUTLADI
17.10.2013

AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve AK Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen beraberinde İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve partililerle birlikte Fatsa caddelerinde esnafları ziyaret ederek bayramlarını kutladılar. Milletvekili Şener esnafların işlerinin iyi olmasının kendilerini mutlu ettiğini söyledi.
Yaklaşık 2 saat süren esnaf ziyareti sonrası Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ile AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener ziyaretle ilgili açıklamalarda bulundular.

“İNŞALLAH BU GÜZELLİKLERİ NİCE BAYRAMLARDA BİRLİKTE YAŞARIZ”
İlk açıklamayı yapan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, “Bugün bayramın 3.günü. Dün partimizde ve belediyemizde vatandaşlarımız ve partimizle yapmış olduğumuz bayramlaşmalardan sonra bu günde esnaflarımızı gezerek bayramlaşma yaptık. Milletvekilimiz Sayın İhsan Şener bey ve İlçe Başkanımız Fatih Sözen beyle ilçe yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ve belediye meclis üyesi arkadaşlarımızla beraber dostlarla beraber esnaf ziyareti yaptık. Gerçekten hoş ve güzel bir program oldu. Ben bu vesile ile sadece esnaf arkadaşlarımızın değil bütün hemşehrilerimizin bir defa daha bayramını tebrik ediyorum, kutluyorum. Rabbim kurban bayramını cümlemiz için bütün müslüman alemi için hayırlı eylesin temenni ediyorum ve inşallah yine hep beraber bu güzelliklerle beraber daha nice bayramlara kavuşmayı rabbimden diliyorum. Bir defa daha bayramlarınızı kutluyorum” dedi.

“ESNAFLARIMIZIN YÜZLERİ GÜLÜYORSA BUNDAN PARTİMİZ ADINA ÖVÜNÇ VE KIVANÇ DUYUYORUM”

Biz sadece bayramlarda birlikte olmaya çalışmıyoruz. Zaman zaman ziyaretlerimiz oluyor ama bugün esnaflarımızı ziyaret ederken mutlu oldum, bunu açıkça itiraf edeyim. Mümkün mertepe işlerin nasıl olduğunu sormaya çalıştım ve hiç içlerinden şikayet eden birisi olmadı. Bu hepimiz için milletimiz için sevindirici bir şeydir. Bayram kadar sevindirici bir şeydir. Şayet küçük ve orta esnafımız halinden memnunsa hem tüketicimiz hem üreticimiz halinden memnundur. Dolayısıyla biz bayramların birlik ve beraberliğe kardeşliğe ülkemizin birlik ve bütünlüğüne huzuruna katkıda bulunması için bir vesile olarak kabul ediyoruz. Bunun içinde birlikte kardeş ve dayanışma içinde belediye başkanımız ilçe başkanımız ilçe ve il yönetim kurulu üyelerimizle birlikte esnafımızı mümkün mertebede ziyaret ettik. Daha sonrada ziyaretlerimiz hiç şüphesiz devam edecek ama gördüğümüz manzara beni fevkalade memnun etmiştir. 11 yıllık bir iktidara mensup bir Milletvekili olarak buralarda insanlarla göz göze gelerek eğer yüzleri gülüyorsa bundan partimiz adına övünç ve kıvanç duyuyorum. Sayın Başbakanımıza da bize böyle övünç dolu günler yaşattığı için ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.