MİLLETVEKİLİ HAMARAT FATSA BASINI VE STK TEMSİLCİLERİ İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ
16.10.2013

AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat Fatsa Belediyesi Spor Kompleksinde Fatsa’da yayın yapan görsel ve yazılı basın temsilcileri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi.
Samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltının ardından Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan yaptığı selamla konuşmasında, “Bu kahvaltıya ev sahipliği yapmaktan büyük memnuniyet duyduk. Bir defa daha bütün hemşerilerimizin bayramlarını tebrik ediyorum. Rabbim daha nice bayramlara güzellikler içerisinde kavuşmamızı nasip etsin. Bu kahvaltıya katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

“DOSTLUKLUK KARDEŞLİK BAKIM İSTER”
AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat ise, konuşmasına kahvaltıya katılan herkesin Kurban bayramını kutlayarak başladı. Bugün daha geniş bir aileyle, dostlarla kahvaltıda buluşmak istediği için bu kahvaltıyı organize ettiklerini ifade eden Milletvekili Hamarat, “Belediye Başkanımıza nazik ev sahipliğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu bayram nedeniyle dostluğumuzu birlik beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Bu hem Fatsa’mız için hem de ülkemiz için çok ihtiyaç olan bir şey. Dünya bir kazan her tarafımız kaynıyor. Hayatta iyi şeyler bakım istiyor. Kötü şeylerin bakımına gerek yok. Dostluk kardeşlik de iyi şeyler bakım isteyen şeyler. Araba bile kullanırken 10 binde 20 binde bakım yaptırıyoruz. Birlik beraberliğimiz bizi birbirimize bağlayan kalemiz. Bayramlar da bu bakımlar için en güzel vesile. Bu vesile ile bu aile sofrasına hiçbir art niyet aramadan hiçbir farklı fikir gözetmeden tamamen Fatsalılık, Ordululuk duygusu ile buraya geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra Fatsa için yapacağımız her şeyde hepimizin aslık üstlük ilişkisi olmadan birbirimizin yardımcısı olduğunu birbirimizin işini kolaylaştırmak gibi Milli manevi bir görevimiz olduğunu hatırlatmak istiyorum. Fitne dostlar arasında uyur. Düşman arasında zaten işi yoktur. Dostlar arasında uyuyan fitneyi hiçbir zaman uyandırmamak lazım.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.