MİLLETVEKİLİ FATSA’DAN ÇINAR HASTANESİ’NE ZİYARET
31.08.2010


AK Parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa, inşaat çalışması son aşamaya gelen Çınar Hastanesi’nde incelemelerde bulundu. Başhekim Opr. Dr. Nejat Kırıcı, inşaatın yılsonuna kadar bitirileceğini ve yılbaşından önce faaliyete geçeceklerini açıkladı.
Milletvekili Eyüp Fatsa, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve AK Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen ile birlikte Çınar Hastanesi’ni ziyaret etti. Eyüp Fatsa’ya inceleme sırasında Hastane Başhekimi Opr. Dr. Nejat Kırıcı ve Mesul Müdür Dr. Mehmet Şaşmaztürk teknik donanım hakkında bilgi verdi.

Hastane inşaatında yapılan gezi sonrası ilk açıklamayı yapan Opr. Dr. Nejat Kırıcı, hastane inşaatının tamamlanma aşamasında olduğunu belirterek, “Şu anda sistemleri test ederek devreye alıyoruz. İnşallah Fatsa’ya layık olduğu şekilde çok kaliteli hizmet veren, hem teknik anlamda hem tıbbi anlamda bir eser kazandırmanın mutluluğunu, gururunu yaşıyoruz. Bu olayda bizden başından bu yana yardımlarını esirgemeyen Milletvekilimiz Eyüp Fatsa’ya çok teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gerçekten her tıkandığımız noktada yardımını hem de manevi anlamda desteğini hissetmemiz bizleri gerçekten hem onore etti. Sayın Belediye Başkanımız olsun sayın idarecilerimiz olsun tüm katkısı geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Çok yakın bir zamanda bu eser Fatsalıların hizmetine girecektir” dedi.

Daha sonra konuşan AK Parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa ise Çınar Hastanesi’nin hayata geçirilmesinde emekleri olan doktorlara Fatsalılar adına teşekkür etti. Fatsa, “Fevkalade yüksek bir teknoloji, fevkalade teknik donanımlı, malzemelerin kalitesi ile beraber değerlendirdiğimizde gerçekten Fatsalılar adına gurur duyulacak bir eserdir. Fatsa’mız fevkalade önemli bir müesseseyi, önemli bir sağlık merkezini kazanıyor ama benim açımdan baktığımız zaman şunu altını çizerek söylemek istiyorum. Devlet hastanelerinin sağlık ocaklarında bile bırakın yatılı tedavi olmayı muayene olma imkanını bile bulamayan insanlar bugün 5 yıldızlı kalitelerde sağlık hizmetleri alıyor olması ülkemiz adına, milletimiz adına onur duyulacak gurur duyulacak bir hizmettir. Ben bir kere daha bu eseri hayata geçiren birbirleriyle dayanışan, omuz omza veren çalışan ve kaynaşan imkanlarını ve güçlerini birleştiren personeli ile bu güzel hizmeti ortaya çıkaran bütün doktor arkadaşlarıma hemşerilerim adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.