MEYDAN PROJESİNDE DESENLİ BASKILI ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI
04.11.2013

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan Hükümet Konağı önünde devam eden meydan projesinde zeminin normal asfalt ile mukayese edilemeyecek, renkli desenli baskılı bir asfalt olacağını söyledi.
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan yeni haftanın ilk mesai gününe Hükümet Konağı önünde devam eden meydan projesinde inceleme yaparak başladı. Başkan Anlayan burada teknik ekip ile son çalışmaları değerlendirdi.

"ASFALTIN ATILACAĞI SON ZEMİNİ OLUŞTURUYORUZ"

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan burada yaptığı açıklama Hükümet Konağı önündeki meydan çalışmalarını her gün takip ettiklerini belirterek, "Burada artık son aşamalara yaklaşmış durumdayız. Bu zamana kadar alt yapı ile uğraşmıştık. Elektrik hatlarını, dolgu zemin işlerini, yağmur suyu hatlarını yapmıştık. Şimdi de buranın üzeri farklı bir asfalt olacak. Renkli desenli baskı asfalt olacak. Dolayısıyla asfalt atılacağı son zemini temel zemini de asfalt makinesi ile sererek sağlam zemin oluşturuyoruz. Çünkü burası çok hassas ve eğimlerini çok düzgün almak zorundayız. Dolayısıyla asfalt altı son temel zemini de asfalt makinesi ile seriyoruz. Bunun üzerine direkt asfaltı tatbik edeceğiz. Vatandaşlarımız yollarda gördüğü asfaltı mukayese edebilir ancak bu çalışma bölgemizde ilk olacak. Tekrar ifade ediyorum, buranın zemini renkli baskılı asfalt olacak. O sebeple çok farklı bir görüntü de ortaya çıkacak. 2 gün içerisinde burada asfalt dökmeye de başlayacağız. Bir defa daha hayırlı olmasını diliyorum çünkü Fatsa yeni bir meydanına kavuşuyor" dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.