MEHMET GÜMÜŞ DEN ZİYARET
09.12.2010


Fatsa`lı Sanatçımız Mehmet Gümüş ilçemize gelerek bir takım ziyaretlerde bulundu.

Ordu Üniversitesinin düzenlemiş olduğu konsere katılmak için ilimize gelen Sanatçımız konser sonrası İlçesi olan Fatsa`ya gelerek sevdikleriyle hasret giderdi.

Sanatçımız Mehmet Gümüş, Fatsa Belediyesine gelerek Basın Halkla ilişkiler sorumlusu Mesut Ergün`le sohbet ettikten sonra, Belediye Başkan yardımcısı Bülent Yücetepe`yi de makamında ziyaret etti. Başkan Yardımcısı Yücetepe ile sohbet eden, Sanatçı Gümüş, Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Beyin çayını içmeye gelmiştim, oda iş programı nedeniyle ilçe dışında olduğu için bende, Başkan Yardımcımız Bülent Beyi ve çok eskiden buna yana tanıdığım Mesut kardeşimi ziyaret ettim. Fatsa’mızı çok seviyorum. Bu ilçeye hizmet edenleri de ziyaret etmek beni mutlu ediyor dediler.

Başkan yardımcısı Bülent Yücetepe`de, ziyaretinden dolayı Sanatçımıza çok teşekkür ediyorum bizleri mutlu etti, Fatsa’mızdan değerli, insanların çıkması gurur verici dediler.

Sanatçı Mehmet Gümüş, son olarak, Fatsa’mız için çok önemli olan Kültür Sarayı Projesini başlatan Başkan Anlayan`a ayrıca teşekkür ediyorum, Bu proje Fatsa’mıza sosyal zenginlik kazandıracaktır dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.