MBY MİMARLIK OFİSİNİN RESMİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
16.09.2014

İki dönem Fatsa Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Bülent Yücete kendisine ait mimarlık ofisinin resmi açılışını bugün gerçekleştirdi.
MBY Mimarlık Ofisi’nin açılışına Fatsa Kaymakamımız Bekir Atmaca, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz, Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, Belediye Başkan yardımcımız İbrahim Eroğlu, Ak parti İlçe Başkanımız Fatih Sözen, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Tayfun Karataş, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda ilçe katıldı.
Açılışta ilk konuşmayı yapan mimarlık ofisi sahibi Bülent Yücetepe, “Ofisimin açılışında beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum. Memleketimize inşallah hayırlı olur. İnşallah güzel projelere imza atarız.” dedi.

“TECRÜBESİ İLE GÜZEL PROJELERE İMZA ATACAK”
Daha sonra konuşan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ise, “Bülent bey yıllardır beraber siyaset yaptığımız çok değerli dostumuz ama siyasetin değil asıl insanın kendi işinin sürekli olduğunu bize gösterdi ve asli işine döndü. Dostluğumuz her daim devam etmekle beraber kendisini yalnız bırakmayacağız. İnşallah bizlerde bir gün kendi işimize döneceğiz. Bülent bey bundan sonra kendi mekanında mesleğini icra edecek. Güzel bir mekanda inşallah bu hizmeti verecek. Birikim ve tecrübeleri ile beraber inşallah güzel projelere imza atacağını düşünüyorum. Ben bu ofisin Bülent beye ve ailesine hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim hayırlı eylesin ve hayırlı bol kazanç nasip eylesin.” diye konuştu.
Başkan Anlayan’ın ardından konuşan Kaymakam Bekir Atmaca’da yaptığı konuşmada Bülent Yücetepe’ye yeni ofisinde başarılı işlere imza atması temennisinde bulundu ve “Bu ofisimizin Fatsa’mıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

“BİZ ELİMİZDEN GELEN DESTEĞİ VERECEĞİZ”
Açılışta son konuşmayı yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz ise, Bülent Yücetepe’ye ve ailesine yeni ofisin hayırlı olmasını temenni ederek, “Bülent bey serbest piyasa koşullarıyla kamu birlikteliğini yaşamış bir arkadaşımız. İsmi de mimarlık ofisine yakışan bir isim. Bülent bey edindiği tecrübeyi serbest piyasa koşullarında da oluşturacaktır. Büyükşehir sürecinde gördüğüm kalifiye eleman konusunda yaşadığımız sıkıntılar özellikle serbest mimarlık başında gelen meslek gruplarından bir tanesi. Biz piyasadan iş almaya kalktığımızda ya da hizmet almaya kalktığımızda maalesef ilimizde belli meslek gruplarının olmayışını hatta bazılarının hiç olmayışının sıkıntılarını yaşıyoruz. Bu anlamda bir boşluğu dolduracağına inanıyoruz. Edindiği tecrübe ile sadece Fatsa nezdinde değil Büyükşehir sınırları içerisinde Bülent kardeşimizin güzel bir hizmet vereceğine inanıyorum. Biz de kendisine talep çerçevesinde elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Bülent kardeşimize yeni ofisinin hayırlı olmasını ve çalışanları ile huzur içerisinde bol kazançlar elde etmesini diliyorum.” şeklinde konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından mimarlık ofisinin açılış kurdelesi protokol mensupları tarafından kesildi. Açılış yapılan ikram ile sona erdi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.