MANDIRA GENÇLİK BAŞKAN VE VEKİLİ AĞIRLADI
10.03.2009
Mandıra Gençlik Spor yeni adıyla Fatsa Spor Gençlik Kulübü dün akşam Ak Parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa ve Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan`ı ağırladılar.

Fatsa Kapalı Spor Salonunda düzenlenen programa katılan Başkan Anlayan ve Vekil Fatsa`ya Mandıra gençlik Spor Tekvando takımı gösteri yaptı.

Daha sonra söz alan teknik sorumlu Halil Bekyürek yaptığı açıklamada, Sayın misafirlerimiz hoş geldiniz. Sizlere Kulübümüz hakkında bilgi vermek istiyorum; Kulübümüz 7 branşta hizmet vermektedir. 1.5 yıldır tekvando branşında çalışmaktayız. 1 Mart 2009 tarihinde Tokat`ın Turhal İlçesinde yapılan yarışmalara 2 Kulüp olarak katıldık. Burada 8 Birincilik, 3 İkincilik, 3 Üçüncülük aldık ve takım halinde 2. olduk. Gelecekte Milli olacak çok yetenekli gençlerimiz var. Bizler Fatsa`nın adını tüm dünya ya duyurmak istiyoruz dediler. Daha sonra Tokat`ta aldıkları 2.`lik kupasını Başkan Hüseyin Anlayan`a hediye ettiler.

Başkan Anlayan yaptığı açıklamada, Fatsa`mızda Sporun gelişmesi için her alanda destek olmaya çalışıyoruz. Mandıra Gençlik Kulübü ilçemizde yeni kurulan Kulüplerden bir tanesi, başarıları artık duyulmaya başladı. Bu kupayı bana vermeleri beni çok duygulandırdı. Ben: Yeni adıyla Fatsa Spor Kulübü olan bu Kulübümüze bundan sonraki çalışmalarda başarılar diliyorum. İmkanlarımız dahilinde her Kulübe yaptığımız yardımları sizlere de yapmaya çalışacağız dediler.

Ayrıca Başkan Anlayan, Spora çok önem verdiklerini, belirterek yapılacak olan ve Fatsa`nın çehresini değiştirecek projelerden biri olan Spor Kompleksini salonda bulunan Sporculara ve Misafirlere anlattı. İhalesinin yapıldığını ve alt yapı çalışmalarının başladığı Spor Kompleksinin 2 aşamalı olarak en geç 3 yıl içerisinde bitirileceğini belirten Başkan Anlayan Fatsa`nın adı bu proje ile de anılacak. Bölgede bu şekilde bir Spor Kompleksi bulunamamakta her şey siz değerli Sporcular ve halkımız için dediler.

Daha sonra söz alan Ak Parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa yaptığı açıklamada, Fatsa`da Spor Kulüpleri her geçen gün artıyor. Buda Fatsa`da Spora ilginin çok olduğunu gösteriyor. Bizler Yerel Yönetimler ve Hükümet olarak Sporun her alanına destek çıkıyoruz. Burada pırıl pırıl Gençler var. Fatsa`da sağlıklı Gençlik olması Spordan geçiyor. Ben Fatsa`lı Gençleri bir kez daha tebrik ediyorum. Ayrıca az önce Belediye Başkanımızın anlattığı Spor Kompleksi projesi siz Gençlere de hizmet verecek. Ben burada bulunan ve ilerde Fatsa`nın adını duyuracak olan Genç Sporculara sonsuz başarılar diliyorum: En son aldıkları derecelerden dolayı da hepsini tek tek tebrik ediyorum. Sporun ve Sporcunun her zaman yanındayız dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.