MAHMUT AMCA’NIN SAYIN BAŞBAKANIMIZA DUASI KABUL OLDU
01.04.2014

Türkiye’nin Başbakan’a ettiği duayla tanıdığı 84 yaşındaki Fatsalı Mahmut amca, “Türkiye’nin gururu Başbakanımıza dualarım kabul oldu” dedi.
3.dönem için Fatsa halkından yeniden yetki alan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ilk ziyaretini Kabakdağ köyünde yaşayan Mahmut Erarslan’ın evine gerçekleştirdi. Eve gider gitmez Mahmut dedenin elini öpen Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, “Mahmut amca Allah senden ve senin gibilerden razı olsun. Ordu’da 20’de 20 yaptık” diyerek kendisini kucakladı.
Mahmut amca ise Başkan Hüseyin Anlayan’a, “Fatsa’mız için Türkiye’miz için hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Elhamdülillah Cenabı Allah bizim duamızı kabul etti diyen 84 yaşındaki Mahmut dede, “Biraz kuşkum vardı. Türkiyemiz biraz sıkıntı içerisindeydi. Gece gündüz dua ettim. Kurban olduğum Allahım bizi mahçup etmedi. Ecdatlarımız bu zaferi bizlere bahşettiler. Büyük düşünürümüzü Allah bize bağışladı. Ben 1940’lı yıllardan sonrasını bilirim. Tayyip Erdoğan ve Ak Parti bize bir Allah vergisi. Beni bağrınıza bastınız. Hepinize hayırlı görevler diliyorum. Başbakanım adına Türkiye’yi tebrik ediyorum. Allah Türkiye Cumhuriyetini muzaffer kılsın. Başbakanıma teşekkür borçluyum. Beni aradı, beni bağrına bastı. Allah ondan razı olsun. Türkiye ondan razı olsun” şeklinde konuştu.

“TÜRKİYE O’NU BAŞBAKANIMIZA DUASIYLA TANIDI”
Seçim gezilerinin son gününde bir daha gelmek üzere söz verdiğini ifade eden Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise, “Seçimden önce Mahmut dede sayın Başbakanımıza dua etmişti. Bütün Türkiye o’nu duasıyla tanımıştı. Sadece Başbakanımıza değil bizlere de dua ediyor Allah razı olsun. Bugün bir defa daha onun duasını almaktan çok mutlu olduk. Rabbim Mahmut amcaların duasını eksik etmesin. Buradan Mahmut dede adına Başbakanımıza selam gönderiyoruz” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.