LİSE DE ASFALT SEVİNCİ!
02.10.2007


Fatsa Lisesinde asfalt sevinci yaşandı. Yeni yapılan Fatsa Lisesi okulun da en büyük sorun yol sorunu olarak gösteriliyordu. Geçen yıl İdare, Öğretmen ve Öğrenciler yoldan sürekli şikayetçi idiler. Yolun stabilize ve yeni açılan bir yol olması ulaşımı da olumsuz etkiliyordu.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, yaptığı açıklamada Fatsa Lisemiz yeni binasına taşınınca okul ziyaretimizde okul idaresinden Yol konusunda talep gelmişti. Bizlerde öğrenci yoğunluğunun en fazla olduğu Lisemize asfalt yol sözü vermiştik. Bu yılki asfalt programımıza Fatsa Lisemizi de dahil ettik. Burada çalışmanın başlaması ve bitirilmesi beni ve ekibimizi de çok memnun etti. Asfalt çalışmalarımız değişik mahallerimizde sezon bitene kadar hızla devam edecektir. Fatsa Lisemizin asfalt yolu tekrar hayırlı olsun dedi.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan son olarak Fatsa Lisemize çevre düzenlemesi konusunda da yardımcı olduk ağaçlandırma, çimlendirme gibi çalışmalarımızı da Lise bahçesinde gerçekleştirdik. Okullarımıza her zaman destek olmaya çalışıyoruz açıklamasında bulundu.

Fatsa Lisesi Müdürü Ömer Yahşi de yaptığı açıklamada; Fatsa Belediyesi ne ve Başkan Hüseyin Anlayan`a çok teşekkür ediyorum Okulumuzun acil sorunlarını Belediyemiz sayesinde çözmüş olduk. Tekrar bu büyük çalışmalar için Belediyemize ve Başkanımıza teşekkür ediyorum dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.