LALEZARDAN KERMES
01.04.2011


Fatsa ilçesinde faaliyet gösteren Lalezar Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma derneği tarafından gıda ve giyim kermesi düzenlendi.

Düzenlenen kermesin açılışını Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, AK parti Fatsa ilçe Başkanı Fatih Sözen, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Çaya, Dernek Başkanı Abdulkadir Cebecioğlu birlikte yaptılar.

Dernek Başkanı A. Kadir Cebecioğlu açılışa katılan misafirlere teşekkür etti. Açılışın ardından misafirlere etli kavurma, gürcü yemeği, su böreği, gözleme, sarma, tatlı gibi yiyecekler ikram edildi.

Geliri hayır işlerinde kullanılacak olan Kermesle ilgili olarak Başkan Anlayan, Bu etkinliği düzenlediğiniz için sizleri tebrik ediyorum. Gelirin mağdur aileler ve kişiler için, ayrıca Yurt binası inşaatında kullanılması çok güzel kermesiniz hayırlı ve bol kazançlı olsun dediler.

Dernek Başkanı A. Kadir Cebecioğlu´da yaptığı açıklamada, kermesimiz 7 gün boyunca açık kalacak, gelirimiz tamamen hayır işlerinde kullanılacak. Destek olan herkese arkadaşlarım adına bir kez daha teşekkür ediyorum dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.