KÜLTÜR SARAYINDA MUHTEŞEM KONSER
03.05.2013

Fatsa Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Türk Halk Müziği Garip Ayağı ve Repertuvar Eğitimi kursu kursiyerleri tarafından oluşturulan Türk Halk Müziği Korosu, Belediye Kültür Sarayı’nda Fatsalılara müzik ziyafeti verdi.

2Mayıs Perşembe akşamı saat 19.30’da başlayan konsere Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe, İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Aslan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Atilla Yiğit, daire amirleri, sivil toplum kuruluşu başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Gecede birbirinden güzel eserler dinleyen konuklar güzel bir akşam geçirmenin mutluluğu yaşadılar. Yüreğimizde Türküler adlı koro çalışmasında Şef Kadir YILMAZ yönetiminde 25 ses sanatçısı ve 11 saz sanatçısı ülkemizin dört bir yöresinden türküler seslendirdiler. Salonu dolduran seyirciler mükemmel bir konser dinlerken zaman zaman türkülere eşlik ettiler.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Celal Acar, yaptığı konuşmada, “Çok güzel bir program olduğunu ve Böyle nezih bir mekanı bizlere sunan Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Anlayan'a çok teşekkür ediyorum" dedi ve " Sanat evrensel dildir. Gönülleri fetheden de sanattır. Bu gecede birbirinden güzel eserleri güzel yorumları ile sunan ve çalan sanatçılarımıza çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Program sonunda ses ve saz sanatçılarına protokol tarafından plaket verildi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.