KÜLTÜR SARAYINA BAKANLIK DESTEĞİ!
09.08.2007Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı projesine Bakanlıktan destek geldi.

Kültür Sarayında yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan burada yaptığı açıklamada Fatsa Belediyemizin en büyük projelerinden olan Kültür Sarayı inşaatımız tüm hızıyla devam ediyor.

Belediye imkânlarımızla başlattığımız projemize Ak Parti Grup Başkan V. Sayın Eyüp FATSA`nın yardımlarıyla Kültür Turizm Bakanlığından 300 Milyarlık yardım geldi. Bu yardım bizleri çok memnun etti. Şahsım ve Fatsa`lılar adına Sayın Eyüp FATSA`ya çok Teşekkür ediyorum;

Bizler Belediye Başkanı olduğumuzda Hükümetimizle birçok projemizi ortaklaşa yapacağız dedik. Bu noktada Hükümetimizden büyük projelerimize destek gelmesi bizlerin çalışma şevkinide arttırıyor. Projelerimize maddi ve manevi destek nezdinde yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyen sadece Fatsa Belediyesine değil tüm bölgemize yardımcı olan Eyüp Fatsa`ya bir kez daha teşekkür ediyorum dedi. Kültür Sarayına Bakanlıktan gelen 300 milyarlık ödenek Hesabımıza geçti. Bizde bu parayı Kültür Sarayını yapan müttahitimize ödedik açıklamasında bulundu.

2007 yılı sonunda buranın Kargasını tamamlayacağız diyen Başkan Anlayan 2008 yılı sonunda da Kültür Sarayının hayata geçeceğini belirtti.

Toplam 3 Trilyonu bulan Projenin hedeflenen zamanda bitirilmesi için ilgili müttahit geceli gündüzlü burada çalışıyor.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.