KÜLTÜR SARAYI 1 GÜNDE 2 VALİ AĞIRLADI
29.12.2011Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı Çarşamba günü 2 Vali ağırladı. Öğleye kadar Kırşehir Valisi Mehmet Ufuk Erden, Öğleden sonrada Ordu Valisi Orhan Düzgün Kültür Sarayına konuk oldu.

Eşinin öğretmen olması sebebiyle bir takım programlar için Ordu İline gelen Kırşehir Valisi Erden ve eşi, Kültür Sarayını gezdiler. Vali Erden Belediye Başkanı Anlayan´a, Sayın Başkan sizleri çok tebrik ediyorum çok güzel bir Kültür Sarayı yapmışsınız dedi. Daha sonra Vali Erden in eşi, Lise son sınıf öğrencilerine, Kültür merkezinde sınav kaygısı konusunda çok güzel bir seminer verdi.

Bu seminer öğrenciler tarafından çok beğenildi, Öğrenciler Kırşehir den gelen Öğretmenlerine çok teşekkür ettiler.

Daha sonra Fatsa Organize Sanayi toplantısı için ilçemize gelen Ordu Valisi Orhan Düzgün, son anda Organize toplantısını Fatsa Kültür Sarayında yapalım diyerek, toplantıyı orada yapmaya karar verdi. Orhan Düzgün´ü Kültür Sarayında karşılayan Başkan Anlayan Sayın Valim ilçemize hoş geldiniz dedi, Vali Düzgünde Kültür Merkeziniz çok güzel oldu, bizde hem ziyaret edelim hem de toplantımızı burada yapalım istedik dediler.Başkan Anlayan, Sayın Valim sizi Kültür Sarayımızda ağırlamak bizleri mutlu etti dedi.

Bir günde 2 Vali ağırlaya Fatsa Kültür Sarayına her geçen gün ilginin artması yatırımın ne kadar doğru bir yatırımda olduğunu ortaya koymuş oldu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.