KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI ZİYARET ETTİLER
25.09.2009


Fatsa Küçük Sanayi Sitesi Başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan`ı makamında ziyaret ettiler.

Küçük Sanayi Sitesine yeni Başkan seçilen Yusuf Kaynaroğlu ve yönetimi Sanayi ile ilgili taleplerini Başkan Anlayan`a anlattılar. Sanayi Sitesi Başkanı Kaynaroğlu, Sanayimizin iç yolları Başkanımız tarafından daha önce yapıldı, bizim en büyük sorunumuz bir idari binamız ve gelen vatandaşlarımızın oturacağı alanlıların olmaması ayrıca çevre düzenlemesine ihtiyacımız var. Bu taleplerimizi Başkanımıza bire bir aktardık. Kendisi her zaman bizlerin yanında oldu. Bizde onun yanındayız. Bundan sonra Başkanımızla daha sık görüşüp Küçük Sanayi sitemizi ortaklaşa olarak güzelleştireceğiz dediler.

Başkan Anlayan`da yeni seçilen Küçük Sanayi Sitesi Başkan ve yönetimine başarılar diledi. Ayrıca Küçük Sanayi Sitesinin en büyük sorunu olan çevre düzenlemesi konusunda da gerekli yardımları yapacaklarını belirten Başkan Anlayan, her zaman çalışanların yanındayız. Küçük Sanayimizde bizim için önemli buradaki eksiklikleri programımıza alarak çözümleyeceğiz dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.