KÜÇÜK DUYGU BAŞKANLIK MAKAMINDAN SESLENDİ
20.04.2012

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde 20 Nisan 2012 tarihinde M. Necati Çetinkaya İlköğretim Okulu Müdürü Hüseyin Baş, Türkçe Öğretmenlerinden Sevda Demir ve 5. sınıf öğrencilerinden Duygu Dizmen Fatsa Belediyesini ziyaret ettiler.

M. Necati Çetinkaya İlköğretim Okulundan gelen misafirleri Fatsa Belediye Başkan Vekili Muharrem Aktepe ağırladı. Başkan Aktepe tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı ve Fatsa Belediyesi olarak çocukları sadece bu günde hatırlamadıklarını söyledi. 23 Nisan Bayramının çocuklar için çok önemli bir gün olduğuna da değinen Başkan Aktepe; "Bütün uğraşlarımız ve çabalarımız, gelecek nesillere yani sizlere daha güzel ve daha yaşanılabilir bir Fatsa bırakmak" diye konuştu ve başkanlık koltuğunu 5. sınıf öğrencisi Duygu Dizmen'e bıraktı.

M. Necati Çetinkaya İlköğretim Okulu 5. sınıf öğrencilerinden Duygu Dizmen Belediye Başkanlığı koltuğuna oturarak, Fatsa için yapılmasını istediği çevre ile ilgili projelerini dile getirdi ve taleplerini belirtti. Küçük Duygu'nun tüm sorularını içtenlikle cevaplayan Fatsa Belediye Başkan Vekili Muharrem Aktepe, "Geçen sene Fatsa'nın 5 sene sonra tanınmayacağını söylemiştik. Sözümüzün arkasındayız. Fatsa'nın 4 senesi kaldı. Herkes görecek ki Fatsa 4 sene sonra tanınmayacak kadar gelişecek ve güzelleşecektir. Biz Fatsa Belediyesi olarak bunun için çalışıyor ve çabalıyoruz" dedi.

Ziyaret sonrasında Belediye Başkan Vekili Muharrem Aktepe misafirlere içerisinde Fatsa'nın tanıtım ve kültürel faaliyetlerinin konu olduğu dergi, bardak altlıkları, kalemler, Fatsa fındığı gibi çeşitli promosyonların bulunduğu çanta hediye etti.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.