KIRSALDA VERİMLİ ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
10.07.2017

Kırsal mahallelerde yol iyileştirme ve beton yol çalışmalarını sürdüren Fatsa Belediyemiz Kırsal 1. ve 2. Bölge Müdürlüğü ekipleri bugün de yoğun çalışma programı gerçekleştirdi.

Kırsal 1. Bölge Müdürlüğü ekipleri bugün Geyikçeli mahallesi Fatih semtinde yol iyileştirme çalışması gerçekleştirdi. Yenikent mahallesinde yol düzenleme çalışmasına başlayan Kırsal 1. Bölge Müdürlüğü ekiplerimiz bir gün önce başlattığı yol iyileştirme çalışmasını yarın tamamlıyor. Kırsal 1. Bölge Müdürlüğü ekipleri bugün Küçükkoç mahallesi Cansızoğlu mevkiinde vatandaşların talebi üzerine ulaşımın sıkıntılı olduğu yerde beton yol çalışması yaptı ve bu çalışmayı tamamladı. Kırsal 2. Bölge Müdürlüğü ekiplerimiz ise Yassıbahçe Topalgil mevkiinde 3 gün önce başlattığı yol genişletme çalışmasına devam ediyor. Bu çalışmanın bir hafta süreceği belirtildi. Yavaş Kavranbeli sokakta ise dün başlayan yol iyileştirme çalışmasının yarın sona ereceği belirtildi.

“TALEPLERİ ÖNCELİK SIRASINA GÖRE DEĞERLENDİRİYORUZ”

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan kırsal mahallerde yoğun çalışma programlarının devam ettiğini belirterek, “Yapılacak olan hizmetleri önemine ve öncelik sırasına göre yapıyoruz. Bu yaz mevsiminde önümüzde ciddi bir sezon var. Hava şartları çok şükür yeni düzeldi. Önümüzdeki seneyi de farklı bir şekilde değerlendirmeyi düşünüyoruz. Bütün işleri bitireceğiz diye bir iddiamız yok çünkü kırsal coğrafi yapı açısından çok büyük 2 bin kilometre yol ağımız var. Büyükşehir Belediyemiz bir yandan, OSKİ bir yandan ve Fatsa Belediyesi olarak bir yandan hizmetleri en verimli bir şekilde yapmaya devam ediyoruz.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.