KIRSALDA ÇALIŞMALAR HIZLANDI
09.07.2017

İlçemize bağlı Yenikent ve Ilıca mahallelerinde Belediyemiz Kırsal Müdürlüğü ekipleri tarafından yol iyileştirme çalışması yapıldı.

Yenikent mahallesi merkezinde muhtar Zekai Akar ve vatandaşların talebini değerlendiren Belediyemiz Kırsal Birinci Bölge Müdürlüğü ekipleri burada 4 gün süren çalışma programı uyguluyor. Diğer bir yol düzenleme çalışması da Belediyemiz Kırsal İkinci Bölge Müdürlüğü ekipleri tarafından Yavaş mahallesi Kavranbeli mevkiinde gerçekleşiyor. Yavaş mahallesi Kavranbeli mevkiinde 3 günlük yol çakıllama programı gerçekleştiriyor. Yapılan çalışma ile araçların yoldan daha rahat bir şekilde hareket etmesi sağlanıyor. Yenikent mahallesi muhtarı Zekai Akar ve Yavaş mahallesi Muhtarı Nedim Töngel iyileştirme taleplerini değerlendirerek yol çakıllama çalışması yapan belediyemiz ekiplerine teşekkür ettiler.

Kırsal bölgelerde muhtarlıkların ve vatandaşların yolla ilgili taleplerini öncelik sırasına göre değerlendirdiklerini belirten Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, “Kırsal Birinci Bölge Müdürlüğü ekiplerimiz bu kapsamda Yenikent ve Yavaş mahallelerinde yol iyileştirme çalışmaları yaptılar. Ekiplerimiz yoğun bir sezon geçiriyor. Biz bu çalışmaları yaparken bir yanda da gelecek yılın programını da yapıyoruz. Gelecek yıl bizim bu dönemimizin son yılı artık işleri toparlamamız lazım. Bu nedenle daha çok ekiple daha fazla iş yapma konusunda gayretli olacağız.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.