KIRSAL MAHALLELERDE BETON YOL VE STABLİZE YOL ÇALIŞMALARI
07.09.2018

Fatsa Belediyemiz Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri Duayeri, Beyceli, Yassıbahçe ve Kabakdağ mahallelerinde beton yol yapımı ve yol düzenleme çalışmalarını sürdürdü.

Kırsal Hizmetler Müdürlüğü birinci bölge ekipleri tarafından Duayeri mahallesi Gençoğlu mevkiinde dik ve eğimli olan 500 metrelik mesafe de üç gün süren beton yol çalışması gerçekleştirdi, Beyceli mahallesi Kıran mevkiinde de bir gün süren 1800 metre mesafede çakıllama kanal açma ve reklaj çalışması, yine Beyce mahallesi mevkiinde 1 kilometre çakıllama ve kanal açma çalışması gerçekleştirildi.

Kırsal Hizmetler birinci bölge ekipleri ayrıca Beyceli mahallesi Mecek mevkiinde sel afetinden dolayı meydana gelen heyelanda kapanan yolda üç gün süren çalışma ile yol geçişi çalışması gerçekleştirdiler ayrıca burada 10 metre uzunluğunda 4 metre yüksekliğinde taş duvar tahkimat çalışması gerçekleştirildi.

Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ikinci bölge ekipleri ise Yassıbahçe mahallesi Aşağı sokakta iki gün süren 2 kilometre uzunluğunda yol çakıllama çalışması gerçekleştirirken, Kabakdağ mahallesi Beşikoğlu mevkiinde de muhtarlık talebi üzerine 200 metre beton yol çalışması gerçekleştirdiler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.