KIRMIZI MARKET’e Görkemli Açılış
18.05.2009Fatsa’ya yeni bir süper market daha açıldı. Hükümet Konağı Caddesine açılan KIRMIZI MARKET’in açılışını Kaymakam Mustafa Selman Yurdaer ve Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan birlikte gerçekleştirdi.

KIRMIZI MARKET’in açılışına Kaymakam Mustafa Selman Yurdaer ve Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Uzun, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş, Ticaret Borsası Başkanı Ömer Karamolla, AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen, İlçe Emniyet Müdürü Tevfik Şahinel, İlçe Müftüsü Şenel Yılmaz, İl Genel Meclis Üyeleri Atıf Yüksel ve Yaşar Ateşli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Çaya, Kütüphane Müdürü Muhammet Uzun ve çok sayıda ilçe halkı katıldı.

“Fatsa’mızın gelişimine destek verenlere gönülden teşekkür ederim”

Açılışta ilk konuşmayı yapan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa’da yeni bir iş yerini açıyor olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadığını belirterek, “Ben başta Kibar ailesi olmak üzere tüm iştirakçilerine ve bütün emek verenlerine şahsım ve halkımız adına teşekkür ediyorum, tebrik ediyorum. Bu hizmetin sahiplerine ve Fatsalılara hayırlı olmasını diliyorum. Allah hayırlı bol kazanç versin. Fatsa’mıza yakışan bu güzellikler artarak devam etsin. Fatsa’mız her geçen gün gerçekten gelişiyor ve güzelleşiyor. İlçemiz cazibe merkezi olması hesabıyla bölgemize de hizmet için emin adımlarla ilerliyor. Bu gelişime destek veren bütün Fatsalı hemşerilerime gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

“Sosyal, kültürel ve ekonomik anlamdaki canlılık her geçen gün kendini hissettiriyor”

Kaymakam Mustafa Selman Yurdaer ise konuşmasında, “Baktığımız zaman ilçemizde bir gelişme ve güzelleşme var. Sosyal kültürel ekonomik anlamdaki canlılık her geçen gün kendini hissettiriyor. Her geçen gün yeni yeni iş yerleri faaliyete giriyor. Bunu görmekte büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Kımızı Market ilçemizde büyük bir hizmet yapacaktır buna inanıyorum. İş yerinin muhteşem görünüşü bunu hissettiriyor” diye konuştu. Daha sonra İlçe Müftüsü Şenel Yılmaz’ın gerçekleştirdiği duanın ardından KIRMIZI MARKET’in açılış kurdelesi kesildi. Fatsa halkı açılışın ilk gününde KIRMIZI MARKET’e büyük ilgi gösterdi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.