KINAKENT İN ÇOCUKLARINDAN ASFALTA TEŞEKKÜR
18.09.2012

Fatsa Belediyesi asfalt yol çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor. Dün gece ekipler Dolunay Mahallesi, Kınakent sitesi ve çevresinin yollarını asfaltladı.

Gece 24:00 Saatlerinde asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Başkan yardımcısı, Bülent Yücetepe ve Kınakent sakinleri hem asfalt yolları gezdiler hem de, sohbet edip su böreği, tatlı yiyip çay içtiler. Başkan Anlayan, şuana kadar 210.000m² asfalt yol yaptıklarını böyle giderse Ekim sonuna kadar 250.000 m²´yi bulacaklarını söyledi.

Ekim sonunda Doğusundan Batısına kadar programladıkları tüm yollarlı asfaltlayacaklarını belirten Başkan Anlayan, ayrıca site yollarımız haricinde Dolmuş yolunun da aynı paralelde ilerlediğini belirtti.

Anlayan Kınakent sitesi sakinlerine teşekkür ederken, asfalt yaptığımız bölgelerde akşamları böyle hoş sohbetler düzenliyoruz. Vatandaşlarımızı yaptığımız çalışmalar hakkında bilgilendiriyoruz. Asfalt yol memnuniyetini gördüğümüz için bizlerde çok mutlu oluyoruz. Kınakent sitesi adına kısa bir açıklama yapan Site yöneticisi Doğan Pehlivan yaptığı açıklamada; Uzun süredir bu yolun asfaltlanmasını bekliyorduk. Bu çalışmaları görmemek mümkün değil. Yazın tozdan kışın çamurdan bıkmıştık Allah Başkanımızdan razı olsun bizi çok büyük bir dertten kurtardı. Başkanımıza ve Belediye çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz dedi.

Gecenin geç saatlerine kadar asfaltlama sürer iken, sitedeki çocuklar heyecanla asfaltlamayı izlediler ve Başkan Anlayan´la bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.