Kervan Fatsa’da Hizmete Girdi.
26.10.2009


Yaklaşık 55 bayisi olan 37 yıllık çok güçlü bir firma olan bünyesinde mobilya aksesuar ve ev tekstili bulunan “Kervan” Fatsa’da hizmete girdi.

İş yerinin açılışına Ordu Valisi Orhan Düzgün’de katıldı. Açılış öncesi ilk konuşmayı iş yeri sahibi Bilman Güzelipek yaptı. Fatsa’nın ülkemizde hak ettiği seviye gelebilmesi için ilçenin standırdını yükseltmek adına böyle bir mağazayı açma kararı aldıklarını belirten Bilman Güzelipek, “Kervan mağazası ülkmeizin dört bir yanında artan, kalitesi ve güvenirliliği ile açıldığı her yerde halkın güvenini kazanmış ve açıldığı her yerin görüntüsünü renklendirmiştir. Bizlere güvenen Kervan Mağazası genel Müdürlüğüne teşekkür ederim. Fatsa halkına layık oldukları en güzel hizmeti vereceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve Kaymakam Mustafa Selman Yurdaer’den sonra konuşan Ordu Valisi Orhan Düzgün ise, “Ekonominin durgun olduğu bu günlerde bu gibi mağazaların açılması ekonomimizin iyiye gideceğinin bir işareti. Onun için ben bu açılışlara katılmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Kervan mağazasının da Fatsa’ya ulaşmasından da ayrıca mutluluk duydum. İş yerini açan Bilman Güzelipek hanımefendiye bol kazançlar diliyorum” diye konuştu. Daha sonra İlçe Müftüsü Şenel Yılmaz bir dua yaptı. İş yerinin açılış kurdelesini kesmek üzere makası eline alan Ordu Valisi Orhan Düzgün, iş yerinin genelde bayanlara hitap etmesi nedeniyle açılış kurdelesini eşi Gül Düzgüz’e verdi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.