KAYMAKAM YURDAERDEN BAŞKAN ANLAYAN A VEDA ZİYARETİ
20.09.2011


Ordu’nun Fatsa İlçesinden Bursa’nın Orhangazi İlçesi Kaymakamlığı’na atanan M. Selman Yurdaer, Fatsa Belediye Başkanlığına veda ziyaretinde bulundu.


14 Kasım 2005 tarihinden bu yana yaklaşık altı yıldır Fatsa Kaymakamlığı görevini başarı ile sürdüren Kaymakam Yurdaer, Belediyeye yaptığı veda ziyaretinde, Ordu ve Fatsa’nın meslek hayatında ayrı bir yeri olacağını ifade ederek, “Buradan güzel anı ve dostluklarla ayrılıyorum. Meslek hayatım boyunca burayı çok yad edeceğim” dedi.


Başkan Hüseyin Anlayan da, Kaymakam Yurdaer ile görevi esnasında gayet uyumlu bir çalışma birlikteliği sağladıklarını belirterek, “Kendisi ilçenin bütün sorunlarını yakından takip ederek, Fatsa için mümkün olanın en iyisini gerçekleştirmeye çalıştı. Belediyemizle de çok iyi bir uyum içersinde oldu. Kendisine Fatsa ilçemize yapmış olduğu katkılarından dolayı teşekkür ediyor, yeni görev yeri olan Bursa’nın Orhangazi ilçesi Kaymakamlığı’nda başarılar diliyoruz” dedi Anlayan ve Yurader in konuşmaları esnasında duygulanmaları gözden kaçmadı


Veda ziyaretinde Başkan Anlayan´la beraber Kaymakam Yurdaeri ağırlayan Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe´de yaptığı açıklamada, Kaymakam Bey ile Mülki amirliğin yanı sıra abi kardeş gibiydik, Fatsa’mızdan ayrılmasından dolayı üzgünüz ama kendisine yeni görev yerinde bende sonsuz başarılar diliyorum dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.