KAYMAKAM BEKİR ATMACA SPOR KOMPLEKSİNİ GEZDİ
15.01.2013

Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, beraberinde Emniyet Müdürü Hüseyin Aslan ve Jandarma Komutanı Yüzbaşı Fatih Çetil Spor Kompleksini gezdiler.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan eşliğinde, Spor Kompleksini gezen misafirler, tesise hayran kaldılar.

Tek tek bütün bölümleri gezen misafirler adına kısa bir açıklamada bulunan, Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, burada yaptığı açıklamada; Gerçekten çok güzel bir tesis olmuş. Başkanımızı tebrik ediyorum. Başkanımız ve ekibi yaptığı çalışmalarla, İlçemizi her geçen gün güzelleştiriyor. Kültür Sarayı, Elekçi Park kafeterya daha önce hizmete girmişti. Çöp yeri reha biletesi devam ediyor. Dolayısı ile Fatsa’mız her geçen gün güzelleşiyor.

Ben buranın daha önce inşaatını gezmiştim, şimdi görünce çok etkilendim. Tek kelimeyle mükemmel bir tesis olmuş. İçersinde yarı olimpik bir havuz, bay ve bayanların ayrı ayrı kullanacakları Hamam, Sauna, Fitness, Masaj ve Buhar Hamamı, kafeterya ve Büyükler, Küçükler için oyun alanları bulunmakta. Ben yüzmeyi seven biri olarak buradan çok yararlanacağım özellikle havuzu kullanmayı düşünüyorum dedi. Kaymakam Atmaca son olarak; Belediye Başkanımız ve ekibine tekrar çok teşekkür ediyorum. Bu çalışmalara destek veren Sayın İçişleri Bakanımız İdris Naim Şahin Beye de Fatsalılar adına şükranlarımızı sunuyorum dedi.

Başkan Anlayan da yaptığı açıklamada; Test çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aynı zamanda ziyaretçilerimizde devam ediyor. Bugün İlçe Kaymakamımız Bekir Atmaca, Emniyet Müdürümüz ve jandarma komutanımıza Kompleksimizi gezdirdik. En geç Şubat sonunda hizmete açacağız. Şuanda mobilyalarımız eksik onlarda ay sonuna kadar gelip yerlerine koyulacak. Vatandaşlarımızın merakla beklediğini biliyorum. Ben bir kez daha bu tesisin bölgemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.