KAYMAKAM BEKİR ATMACA SPOR KOMPLEKSİ İNŞAATINI GEZDİ
26.03.2012

Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca Fatsa Belediye'sinin önemli projelerinden biri olan Spor Kompleksi inşaatını gezerek çalışmaları yerinde inceledi.

Geçtiğimiz ay içyapım ihalesinin sözleşmesi imzalanan Spor Kompleksini gezen Bekir Atmaca, tesisin Fatsa için büyük yatırım olduğunu dile getirdi. Kaymakam Bekir Atmaca'ya bilgi veren Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Eylül ayında inşallah projemizi hayata geçireceklerini belirtti. Anlayan; "Daha önce vatandaşlarımıza taahhüt etmiştik ve inşaatına başlamıştık. Projelerimiz Fatsa’da bir bir hayata geçiyor. Spor Kompleksi içeriği itibari ile 7’den 70’e herkesin hem spor, hem keyif amaçlı kullanabileceği bir mekân hayata geçiyor" diye konuştu.

Bilindiği üzere Spor Kompleksi içerisinde bay-bayan ayrı ayrı Fitness spor salonları, sauna, buhar hamamı, Türk hamamı ve mesaj odaları, herkesin merakla beklediği yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve ayrıca oyun salonları barındırıyor. Bunların haricinde kafe ve restoranda Spor Kompleksi bünyesinde yerini alacak.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.