KARADENİZDE İLK VE TEK OLAN TESİSİMİZ ARTIK BELEDİYE SOSYAL TESİSLER ADIYLA HİZMET VERECEK
17.06.2019

Fatsa Belediyesi Spor Kompleksi’nin adı belediye meclis kararı ile Fatsa Belediyesi Sosyal Tesisleri olarakdeğiştirildi.

Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar tesisin adının işlev olarak sosyal tesis adına daha uygun olduğu için değiştirildiğini belirterek, “Karadeniz bölgesinde ilk ve tek olarak faaliyete gösteren belediyemize bağlı sosyal tesisimiz bünyesinde bay ve bayanlara ayrı hizmet vermektedir. Tesisimizde hamam, sauna, buhar hamamı, fitness bay ve bayanar için masaj salonumuz bulunmaktadır ayrıca bay ve bayanlara dönüşümlü olarak kullanılmak üzere yarı olimpik kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Tesisimizde çocuk ve yetişkinlere yüzme eğitimi verilmektedir. Yine kafeteryanın yanı sıra konferans ve toplantıların yapılabileceği bölüm bulunmaktadır. Hamam spa havuz ve restoran için gelen çocuklu konuklarımızın, çocuklarını güvenli bir ortamda oyun oynamalarını sağlamak amaçlı ücretsiz çocuk oyun salonumuz bulunmaktadır. Ayrıca genç oyun salonumuzda bilardo, masa tenisi, langırt ve satranç oynanabilmektedir.” dedi.

Başkanımız Kibar, sosyal sorumluluk bakımından sosyal tesislerin ayda bir kez özel çocuklara ücretsiz kullandırıldığını ve resmi tatil günlerinde 0-12 yaş gurubu çocuklara ücretsiz kullanım sağlandığını da sözlerine ekledi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.