KADINLAR PLAJI ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA AÇILIYOR
07.08.2015

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Fatsa ilçemizin Belediye Plajı bitişiğine yapılan Kadınlar Plajı inşaatında Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Orbel A.Ş Genel Müdürü Murat Uzar ile birlikte incelemelerde bulundu. Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ve Orbel A.Ş Genel Müdürü Murat Uzar’a Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız İbrahim Eroğlu’da eşlik etti.
Alanda yapılan incelemenin ardından ilk açıklamayı yapan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan daha önce burayla ilgili çalışmaları kamuoyu ile paylaştıklarını belirterek, “Ordu Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan Kadınlar Plajının inşaatı son aşamaya gelmiş durumda. Burada son kontrollerini yapıyoruz ama takibini Büyükşehir Belediyemiz yapıyor. İşletmeciliğini de Büyükşehir Orbel AŞ Genel Müdürlüğümüz yapacak. Bu sebeple bugün burada son kontrollerini ve takibini yapıyoruz. Muhtemelen önümüzdeki hafta ama bu ay içerisinde Fatsa kadınlar Plajı hizmete başlayacak ve bu yaz sezonuna kadar hizmet vermeye başlamış olacak. Gerçekten çok güzel bir alan oluyor. Sadece kadınların kullanabileceği ve çok güzel hizmetler alınabilecek çok güzel bir alan oluyor. Ben Fatsa’mıza ve bütün bayanlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Tabi ki bunu özel proje olarak da düşünen Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Enver Yılmaz beye de çok teşekkür ediyorum.” dedi.

“KADINLAR BURADA TÜM HİZMETLERDEN FAYDALANACAK”
Orbel AŞ Genel Müdürü Murat Uzar ise yaptığı açıklamada, “Büyükşehir Belediyemizin şirketi Orbel A.Ş olarak Fatsa Kadınlar Plajımızda biz de bir görev üstlendik. Burada yanında bulunduğumuz yer büfe olarak hizmet verecek ve burada kadınlar su, dondurma gibi ihtiyaçlarını buradan temin edecekler. Asıl önemlisi yine Büyükşehir Belediyemiz eliyle burada can kurtaranlarımız olacak. Giriş ücretli olacak, sembolik bir rakam 2 TL olarak belirledik. Daha da önemlisi bu alanda şezlong ve şemsiye satışlarımız da olacak. Yani bayanlar buraya elini kolunu sallayarak gelebilirler çünkü burada her türlü ihtiyaçları olacak. Alan temizliği tarafımızdan yapılacak, girişler çıkışlar güvenli ve emniyetli olacak. Bundan sonraki süreçte bu güzelliği hep birlikte yaşarız.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.