KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
07.03.20098 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle Ak parti kadın Kolları Fatsa teşkilat,Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Anlayan la beraber karanfil dağıttı.
Fatsa Şehir merkezinde iş yerlerini gezen Başkan Anlayan ve hanım kolları gördükleri tüm bayanlara karanfil hediye ederek,onların günlerini kutladılar.
Ayrıca iş yerlerinde Bayan olmayanlara da Karanfil verilerek,bu karanfilleri akşam eşinize götürün ve bizlerin adına onun Kadınlar gününü kutlayın dediler.
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ayrıca eşi Hatice Anlayan ı da yanına alarak karanfil dağıtımına devam etti.Başkan Anlayan yaptığı açıklamada, Hanım kollarımızın önderliğinde bugün 8 Mart Dünya kadınlar günü dolayısı ile Karanfil dağıtım programı tertip ettik.Bizim hanım kollarımız olmasa bizler bu seçimlerde kesinlikle başarılı olamayız.Her alanda olduğu gibi bu alanda da hanım elinin değmesi gerekiyor.Ben başta hanım kollarımız olmak üzere tüm Fatsa da ve Bölgede yaşayan hanımlarımızın 8 Mart dünya kadınlar gününü kutluyor onlara nice 8 Martlar geçirmelerini cenabı haktan diliyorum.
Bu organizasyonu yapan Hanım Kollarlı Başkanı Ruhan Çaykara hanfendi ve ekibine de bir kez daha teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.