İYİKİ ÖZELLEŞTİRDİK
27.02.2009


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan Ebru Temizlik Şirketi tarafından yeni alınan Araçların hizmete sunulması programına katıldı.

Başkan Anlayan burada yaptığı konuşmada; İlk olarak Fatsa adına sizlere çok teşekkür ediyorum dediler. Başkan Anlayan beş sene önce Temizliği özelleştirdiğimizde bunlar bu işi yapamaz dediler. Hatta bazıları bu işi sabote etmek için uygunsuz saatlerde çöp attılar, bazıları Apartman katlarından, balkonlardan direk yere çöp fırlatarak çevreyi kirletmeye kalktılar. Bazıları direklerdeki asılı çöpleri yerlere sermeye kalktılar. Ama biz yılmadık temizledik. Sonuçta Fatsa Ebru Temizlik sayesinde kaliteyi gördü. Artık Fatsa`da ulaşamadığımız Mahalle ve Sokak kalmadı. Eskiden hiç gidilmeyen ve çöpü alınmayan Mahallelere ilk defa Ebru Temizlik Şirketi gitti. Bizleri mahcup etmediniz, Fatsa ya temizlikte kalite getirdiniz. Bölgemizde bir ilk oldunuz sizlerin sayesinde Fatsa`mız pırıl pırıl dedi.

Ebru Temizlik Şirketi şimdi hizmetlerini daha da iyi yapmak için 3 adet yeni aracını da hizmete sunuyor. Bunlardan 1 tanesi Çöp toplama, 1 tanesi Yol süpürge diğeri de Yıkamada kullanılmak üzere alınan Vidanjör Aracı. Artık Ebru Temizlik Şirketi bölgemizde örnek oldu. Ben bir kez daha bu araçların ilçemize hayırlı olmasını diliyor şirketimize ve çalışanlarına sonsuz başarılar diliyorum dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.