İŞKUR PERSONELLERİNE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEMİNERİ
30.06.2016

İŞKUR tarafından uygulanan Toplum Yarına Çalışma programı çerçevesinde Fatsa Belediyemizde 6 süreli işe başlayan 50 kişiye yapılan toplantıda hem hangi birimlerde çalışacakları yerler belirlendi hem de “İş Sağlığı ve Güvenliği” konusunda seminer verildi.
Belediyemiz Meclis Salonunda gerçekleşen toplantıda Özel Kalem Müdürümüz Mesut Ergün, İnsan Kaynakları Müdürümüz Selva Sarıhan ve Temizlik İşleri Müdürü aynı zamanda A Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Derya Ateşli hazır bulundular.
Temizlik İşleri Müdürü aynı zamanda A Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Derya Ateşli gerçekleşen seminerle ilgili, “İŞKUR tarafından uygulanan Toplum Yarına Çalışma programı çerçevesinde Fatsa Belediyemiz bünyesinde çalışacak olan personele 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında iş sağlığı ve güvenliği konularında seminer verilmiştir. Verilen eğitimin konusu çalışanların iş sağlığı ve güvenliğini koruma idarenin de iş verimini arttırmak. Uygun işe uygun çalışanı yerleştirerek istihdamı sağlamak. Ayrıca çalışanlara yasal hak ve sorumlulukları ile ilgili bilgilendirme eğitimi verildi” dedi.
Seminerin ardından Özel Kalem Müdürümüz Mesut Ergün ve İnsan Kaynakları Müdürümüz Selva Sarıhan tarafından İŞKUR personellerine görev yapacakları birimler hakkında bilgiler verildi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.