İŞÇİLERLE VEDALAŞTI
01.11.2011Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, torba yasa ile diğer kurumlara giden yaklaşık 70 işçiye Kültür Sarayında akşam yemeği programı düzenledi.

Yemek programına, Başkan Yardımcıları Muharrem Aktepe, Bülent Yücetepe ve işçilerin bağlı olduğu birim amirleri katıldılar.

Anlayan burada, yaptığı açıklamada hizmetlerinden dolayı yasa ile giden arkadaşlara teşekkür etti. Anlayan şunu belirtmeden geçemeyeceğim, kesinlikle sizin çalışmanızdan şikayetçi değiliz, olmadıkta çok iyi bir ekip olarak uyum içersinde çalıştık ama bugünkü şartlar bunu gerektirdi. Bir çoğu arkadaşımızın emekliliği doldu bir kısmının da çok az bir zamanları kaldı İnşallah onlarda emekliliklerini hak eder ve mutlu bir şekilde emekli olurlar dedi.

Torba yasa ile diğer kurumlara giden 70 işçinin Fatsa’daki kurumlara atanması ve İlçe dışına çıkmamaları bizleri çok sevindirdi diyen Anlayan, kapımız her zaman sizlere açıktır. Uzun yıllar bu İlçeye hizmet verdiniz her zaman bizlere gelebilir ve isteklerinizi bizlere iletebilirisiniz dedi. Anlayan bu akşam buraya geldiğiniz için ayrıca çok teşekkür ediyorum, kimseyi kırmak istemedik, kırdıklarımız varsa onlardan da özür diliyoruz hakkınızı helal edin Allah yeni işyerlerinizde yar ve yardımcınız olun dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.