İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANIYOR
19.09.2011İlköğretim Haftası dolayısı ile Atatürk İlköğretim Okulu Müdür, Öğretmen ve bir Öğrenci Belediyeyi ziyaret etti. Okul Müdürü Ahmet Tikenoğlu ve Öğretmenler ile beraber Belediyeyi ziyaret gelen misafirleri Başkan Anlayan makamında kabul etti.

Öğrenci Okul adına ve İlköğretim Haftası dolayısıyla Başkan Anlayan´a çiçek takdiminde bulundu. Daha sonra söz alan Okul Müdürü Ahmet Tikenoğlu yaptığı açıklamada, Sayın Başkanım sizden ne zaman bir talepte bulunsak hepsi bir bir yerine geldi, sizin eğitim konusundaki duyarlılığınızı biliyorum, başta şahsınız olmak üzere tüm Belediye çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum dediler.

Gelen Öğrencide Başkan Anlayan´ı Okullarına davet etti ve Sayın Başkanım şuanda sizden bir talebim olmayacak ama Okulumuzu ziyaret ederseniz bizleri çok memnun edersiniz dedi.

Başkan Anlayan´da yaptığı açıklamada, imkanlarımız dahilinde Okul ayırt etmeden azda olsa Fatsa’daki tüm Okullarımıza yardımcı oluyoruz tabiî ki seve seve Okulunuza gelirim dedi.

Anlayan ayrıca 2011-2012 Eğitim Öğretim yılının tüm Okullarımıza, Öğretmen ve Öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum açıklamasında bulundu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.