İLK DENEME BAŞARI İLE YAPILDI
10.05.2011Elekçi Irmağı sandal sefasında ilk turu Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan yaptı. Kayıkla yapılan sandal sefasında Başkan Anlayan, beraberindeki Balıkçılarla Elekçi ırmağında derinlik ölçümü de yaptılar.

Tur sonrası kayıkla, belediyenin yapmış olduğu iskeleye yaklaşan Başkan Anlayan, burada yaptığı açıklamada, sandal sefası projemizin artık sonuna gelmiş bulunuyoruz Mayıs ayı sonuna kadar burası Kafeterya ve diğer yeşil alanları piknik masaları, çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları ile beraber tam olarak faaliyete geçecek. Bizde bugün yapmış olduğumuz iskeleden deneme amaçlı bir tur gerçekleştirdik bunu da başarı ile yaptık. Kayıklarda bu alan içerisinde çok rahat gezebiliyorlar, ben tün balıkçılarımızı yani tekne sahiplerimizi açılış günü kayıkları ile beraber bu sefaya davet ediyorum. İnşallah Kültür Sarayımızla beraber buranında açılışını hep birlikte yapacağız, ayrıca bu alan içersine çok güzel 2 katlı bir kafeterya yaptık. Herkes gelip burayı bir görsün, ırmağa karşı çay içme zevkini, yemek yeme zevkini birde burada tatsınlar diyorum açıklamasında bulundu.

Anlayan böylelikle ilk sandal sefasını Elekçi ırmağında yapmış oldu. Bizde bu güzel projenin bir kez daha ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.