ILICA, SAZCILAR VE KAVRAZ’DA YOL GENİŞLETME VE BETON YOL ÇALIŞMALARI
12.11.2018

Fatsa Belediyemiz Kırsal Hizmetler Birinci Bölge ve İkinci Bölge ekipleri Ilıca, Sazcılar ve Kavraz mahallelerinde yol genişletme ve beton yol çalışmalarını sürdürüyor.

Belediyemiz Kırsal Hizmetler Müdürlüğü birinci bölge ekipleri tarafından Sazcılar mahallesi Akpınar mevkiinde geçtiğimiz Cuma günü başlayan 50 metre uzunluğunda beton yol çalışmasının yarın tamamlanacağı bildirildi. Akpınar mevkiinde yolun dik ve eğimli olmasından dolayı vatandaşların talebi üzerine beton yol çalışmasının devlet vatandaş işbirliğiyle yapıldığı öğrenildi.

Kırsal Hizmetler Müdürlüğü İkinci Bölge Şefliği tarafından ise Ilıca mahallesi Eyüpoğlu Sokakta 1,5 km yol genişletme çalışması başlatıldı. İki gün önce başlayan yol genişletme çalışmasının yaklaşık bir ay boyunca devam edeceği belirtildi. Kavraz mahallesi Özdemir Sokakta da yolun dik ve eğimli bölümünde muhtarlık ve vatandaşların talebi üzerine 350 metre beton yol çalışması başlatıldı. Devlet vatandaş işbirliği ile yapılan beton yol çalışmasının iki günde tamamlandığı ifade edildi. Ilıca mahallesi Sarmaşık mevkiinden Bolaman Perşembe oto yoluna bağlanan yolda da muhtarlık ve vatandaşların talebi üzerine 500 metre beton yol çalışması gerçekleştirildi. Devlet vatandaş işbirliğiyle yapılan beton yol çalışma beş gün süren çalışma ile tamamlandı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.