İLÇE MİLLİ EĞİTİM’DEN BAŞKAN ANLAYAN’A NEZAKET ZİYARETİ
01.02.2012

Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Atilla Yiğit, İlçe Milli eğitim Şube Müdürleri Hüseyin Biberoğlu, Ercan Uçak ve Abdullah Özkan’ın yanı sıra okul müdürleri Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’ı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’a eğitime ve okullara verdiği destek dolayısı ile teşekkür eden Yiğit, “Okullarımızın gerek fiziki yapısında gerekse çevre düzenlemesinde gerekse iç donanımında gösterdiğiniz yakın ilgi ve alakalardan dolayı sizlere teşekkür etmek için nezaket ziyaretine geldik” dedi.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise Fatsa ilçesinde eğitim camiasına yaptığı katkılardan dolayı Atilla Yiğit’e teşekkür ederek, “Ekibinizle beraber gelerek nezaket gösterdiniz teşekkür ederim. Bizler sorumluluk alanımızda Fatsa’nın her yerine hizmet etmeye çalışıyoruz. Okullarımızda bizim birer parçamız. Orada okuyanlar da bizim çocuklarımız. Daha önce olduğu gibi bundan sonra da eğitim yuvalarımıza hizmetlerimiz ve yardımlarımız devam edecek. Ayrıca ilk defa Milli Eğitim Müdürlüğü nezdinde böyle bir ziyaret ile karşı karşıyayız” diye konuştu.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.