İFTAR SOFRASINDA RAMAZAN BEREKETİ
02.08.2011Fatsa Belediyesi ve Umut Derneği işbirliğiyle açılan İftar sofrasına ilk akşamdan itibaren yoğun bir ilgi var.

İftarın 1. akşamında yaklaşık 400 kişi sofrada iftarlarını açarken, Fatsa´lı vatandaşlarla birlikte, Fatsa Belediye Başkan Yrd. Bülent Yücetepe, ve Umut Derneği yöneticileri de hep birlikte Sofrada iftarlarını açtılar.

Başkan Yrd. Bülent Yücetepe yaptığı açıklamada; Fatsa´lılar, çok güzel bir örnek sergiliyor. Her akşam bir işadamı burada İftar yemeği veriyor dediler.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan´da yaptığı açıklamada; Bu yıl Ramazan çadırımızın yerine Kültür Merkezimizde İftar soframızı kurduk. Fatsa´lılar soframıza çok yoğun bir ilgi gösteriyor. Sofranın kurulmasında büyük emeği olan Umut Derneği Başkanı ve yöneticilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Onların bu sofranın kurulmasında emeği hiç şüphesiz çok fazla. Buradaki hava gerçekten görülmeye değer. Biz mağdur olan her vatandaşımızı İftar soframıza bekliyoruz. Yine mağdur olmayan fakat buradaki havayı teneffüs etmek isteyen Fatsa´lıları da İftar soframıza bekliyoruz dediler.

Başkan Anlayan, ayrıca yaptığı açıklamada, Belediye olarak etkinliğimiz sadece İftar Soframızdan ibaret değildir. Her yıl olduğu gibi bu yılda 1500 mağdur ailemize Ramazan yardımı yapıyoruz. Yaptığımız yardımlar Vatandaşlarımızın 1 aylık kumanyalarını karşılayacak şekilde. Ayrıca yardımlarımızı her yıl olduğu gibi izdiham yaratmadan vatandaşımızın ayağına götürüyoruz. Onları kesinlikle deşifre etmiyoruz.

Bizler Fatsa Belediyesi olarak Vatandaşlarımızın huzurlu bir Ramazan geçirmeleri için hem çadırımızla hem de Kuru gıda yardımlarımızla onlara destek çıkıyoruz. Ben bir kez daha tüm hemşerilerimizin Mübarek Ramazan aylarını tebrik ediyor. Sağlık ve huzur içersinde inşallah hep birlikte Ramazan Bayramına ulaşmak dileğiyle saygılarımı sunuyorum dediler.

Umut Derneği Yöneticileri de yaptıkları açıklamada, Başkanımız Hüseyin Anlayan Beye çok teşekkür ediyoruz. Kültür Sarayında açılan İftar soframıza Halkımızın ilgisi çok fazla. Biz İftarlara Sponsor olan herkese çok teşekkür ediyoruz. Sponsor olan her kes bol bol hayır kazanıyor. Hayır, yapmak isteyen işadamlarımız bizle veya Belediyemizle irtibata geçebilirler dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.