İFTAR SOFRASINDA RAMAZAN BEREKETİ
24.07.2012

Fatsa Belediyesi ve Umut Derneği işbirliğiyle açılan İftar sofrasına ilk akşamdan itibaren yoğun bir ilgi var.

Fatsa´lı vatandaşlarla birlikte, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, Belediye Meclis üyeleri ve Umut Derneği yöneticileri de hep birlikte Sofrada iftarlarını açtılar. Fatsa´lılar, çok güzel bir örnek sergiliyor. Her akşam 1 işadamı burada İftar yemeği veriyor. İftar sofrasına giden Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen sofrada yemek dağıttılar ve halkla sohbet edip hayırlı iftarlar dilediler.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan´da yaptığı açıklamada; Ramazan çadırımızın yerine Kültür merkezimizde İftar soframızı kurduk. Fatsa´lılar soframıza çok yoğun bir ilgi gösteriyor. Sofranın kurulmasında büyük emeği olan Umut Derneği Başkanı ve yöneticilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. 7 yıldır onlarla bu çadır ve sofraları kurduk. Onların bu sofranın kurulmasına emeği hiç şüphesiz çok fazla. Buradaki hava gerçekten görülmeye değer. Biz mağdur olan her vatandaşımızı İftar soframıza bekliyoruz. Yine mağdur olmayan fakat buradaki havayı teneffüs etmek isteyen Fatsa´lıları da İftar soframıza bekliyoruz dediler. Ben bir kez daha tüm hemşerilerimizin mübarek ramazan aylarını tebrik ediyor. Sağlık ve huzur içersinde inşallah hep birlikte Ramazan bayramına ulaşmak dileğiyle saygılarımı sunuyorum dediler.

Umut Derneği Yöneticileri de yaptıkları açıklamada; Başkanımız Hüseyin Anlayan Beye çok teşekkür ediyoruz. Kültür Sarayında açılan İftar soframıza Halkımızın ilgisi çok fazla. Biz İftarlara sponsor olan herkese çok teşekkür ediyoruz. Sponsor olan her kes bol bol hayır kazanıyor. Hayır, yapmak isteyen işadamlarımız bizle veya Belediyemizle irtibata geçebilirler dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.