İFTAR SOFRASINA YOĞUN İLGİ
04.07.2015

Başbakan Yardımcımız Prof.Dr. Numan Kurtulmuş Fatsa ilçemizde gerçekleşen iftar programında yaptığı konuşmada Millet bize bu seçimlerde dedi ki şöyle git bir abdestini tazele gel dedi şimdi inşallah biz de abdestimizi tazeledik ve yeniden geliyoruz. Ak parti’nin içinde olmadığı bir Hükümet Türkiye’de kurulamaz kurulamayacağını da herkes gördü. Bir Hükümet kurulması için samimiyetle gayret ederiz, ortak paydada hareket ederiz ama olmazsa Dünyanın sonu değil bu sefer yeniden Millete gideriz.” dedi.

Fatsa ilçemizde Yeni Meydan’da Büyükşehir Belediyemiz organizesinde düzenlenen iftar programında yaklaşık 5 bin kişi oruç açtı.
İftar programına Başbakan Yardımcımız Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Ordu Valimiz İrfan Balkanlıoğlu, AK Parti Ordu Milletvekilimiz İhsan Şener ve Oktay Çanak, Fatsa Kaymakamımız Mehmet Yapıcı, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz, Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ve Fatsalı vatandaşlar katıldı.
İftar programında açılış konuşmasını yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Enver Yılmaz, “14. ilçe iftar programımızı Fatsa ilçemizde gerçekleştiriyoruz. Mübarek Ramazan ayında hep birlikte oruçlarımızı açıyoruz. Katılım gösteren saygı değer misafirlerimize hoş geldiniz diyorum” dedi.

“HÜKÜMET KURULMASI İÇİN SAMİMİYETLE GAYRET EDERİZ”
Başbakan Yardımcısı AK Parti Ordu Milletvekili Numan Kurtulmuş ise, “Sizlerle birlikte burada olmaktan son derece memnunum. Ordu Büyükşehir Belediyemizin organizesi ile biraya geldik ve oruçlarımızı hep birlikte açıyoruz. Tüm vatandaşlarımızın oruçları kabul olsun, herkese hayırlı olsun” diye konuştu. Konuşmasında seçim sonuçlarına da değinen başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş, “Bazen bayram namazı uzun sürer. Bazı insanlar uyuya kalır ve yanındaki dürter ve hemşerim git bir abdestini tazele gel der. Millet bize bu seçimlerde dedi ki şöyle git bir abdestini tazele gel. Şimdi inşallah biz de abdestimizi tazeledik ve yeniden geliyoruz. Şunu kastediyorum. Yaptığınız doğru işleri yapmaya devam edin. Yapamadığınız yarım kalan işleri yapamaya niyet edin. Yanlışlarınız varsa bunları da düzeltin. Ve yolunuza bu insanlığa hizmet etmeye devam edin. İnşallah Türkiye Hükümetsiz kalmayacaktır. Türkiye’yi yönetme noktasında Millet Ak parti’yi hala birinci parti görüyor. Şunu söyleyeyim ki Ak parti’nin içinde olmadığı bir Hükümet Türkiye’de kurulamaz kurulamayacağını da herkes gördü. İnşallah yeni Türkiye’nin inşası için çok yakında yeni bir Hükümet kurulacak. Ancak şunu da söyleyeyim bir Hükümet kurulması için samimiyetle gayret ederiz. Ortak paydada hareket ederiz ama olmazsa Dünyanın sonu değil bu sefer yeniden Millete gideriz.” Diye konuştu. İftar programı daha sonra Fatsa ilçesinde derece yapmış öğrencilere bisiklet dağıtımı ile devam etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.