İFTAR SOFRASINA YOĞUN İLGİ
30.07.2012

Fatsa Belediyesi tarafından bu yıl 2. olarak Kültür merkezinde açılan İftar sofrasına her geçen gün yoğun ilgi artıyor. Akşamları ortalama 700 kişi burada Oruçlarını açıyorlar.

Bu sene 7.si Kültür merkezimizde de 2.sini yaptığımız bu İftar soframıza katkı sağlayan tüm hemşerilerimize ve kurumlarımıza çok teşekkür ediyorum. Başta Umut Derneği olmak üzere, her akşam da bir hayır severimizin sponsor olduğu iftar soframızda bu akşamki sponsorumuz Kaymakam´lık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız.

Sayın Kaymakamımız, Ailesi ve Vakıf heyetimiz bu akşam İftarlarını burada açıyorlar. Bizleri onurlandırdıkları için çok teşekkür ediyoruz dedi.

Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca´da yaptığı açıklamada, birlik, beraberlik, dayanışma ve dini duyguların yoğun olduğu bu güzel ramazan akşamında sizlerle olmak bizler için onur verici. Ailem ve Vakıf heyetimizle bu akşam burada iftar açtığımız için bu havayı teneffüs ettiğimiz için çok mutlu oldum. Başta Belediyemiz olmak üzere, Umut Derneği ve burada emeği olan herkse çok teşekkür ediyorum dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.