İFTAR SOFRASI HAZIR
19.07.2012

Fatsa Belediyesi ve Umut Derneği tarafından geçtiğimiz yıllarda açılan İftar Çadırı bu senede yerini İftar Sofrasına bırakıyor.

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan; Bu yıl Ramazan ayında İftar Sofrası kuruyoruz dedi. Anlayan, bu yılki Ramazan yemeğimizi de Kültür Sarayımızın çok amaçlı salonunda vereceğiz dedi. Umut Derneğimizle ortaklaşa olarak bu yıl da İftar yemeğimizi daha modern daha ferah ve geniş temiz bir mekanda hizmet verelim istedik. Daha öncede belirttiğimiz gibi Kültür Sarayımızdan herkes yararlanacak demiştik. Kültür merkezimiz yediden yetmişe herk kesime hizmet vermekte. Buranın yoğun şekilde kullanılması ne kadar doğru bir yatırım yaptığımızın göstergesidir dedi.

Daha önceki yıllarda Çadırdan yararlanan her vatandaşımız buradan da istifade edecekler, Ramazan ayında artık İftar Soframızla Kültür Sarayımızda hizmet vereceğiz, ayrıca bizlere yemeğin verilmesinde yardımcı olan hayırsever vatandaşlara ve Umut Derneğimize bir kez daha teşekküre diyorum açıklamasında bulundular.

Soframızda ilk etapta 700 kişi rahatlıkla İftar açabilecek, ayrıca talep arttığı takdirde fuaye alanımıza da masa atarak bu sayıyı 900 kişiye kadar çıkarta biliriz ben şimdiden tüm hemşerilerimize hayırlı ramazanlar diliyorum dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.